Onder de golven

Omslag van Onder de golven

Linda Dielemans

ISBN: 9789000403103

Hardcover | 184 pagina's | 20 februari 2026

€ 22.99

Het lovend onthaalde verhaal van Doggerland in nieuwe editie!

Als je aan de Noordzee denkt, denk je aan zand, duinen en schelpen. Maar soms ligt er iets op het strand wat uit een andere wereld lijkt te komen. De kies van een mammoet. Botten van hyena’s of wolharige neushoorns. Vuurstenen, vuistbijlen, speerpunten van gewei. Voorwerpen van duizenden, tienduizenden of zelfs honderdduizenden jaren oud, uit de tijd dat er nog geen zee was, maar land. Een land waar mensen, mammoeten en reuzenherten liepen, waar ijskappen aangroeiden en weer wegsmolten, tot het uiteindelijk door de grijze zee werd opgeslokt. Dit is het verhaal van Doggerland: het land onder de golven.

Onder de golven is het boeiende verhaal van een verdwenen wereld die ooit bij Nederland hoorde, geschreven door archeologe Linda Dielemans in samenwerking met het Rijksmuseum van Oudheden. Met schitterende full colour-illustraties van Gouden Penseel-winnaar Djenné Fila.

‘Na het meeslepende en verrassende Brons pakt de fijnste archeoschrijver van Nederland door met het grootste mysterie van ons land: het deel dat er niet meer is.’ Pjotr van Lenteren, de Volkskrant

‘Dielemans neemt haar jonge lezers serieus en schuwt uitleg over archeologische datering niet. [...] Tussendoor komt de geschiedenis tot leven in spannende fictieverhalen.’ Bas Maliepaard, Trouw


Lees meer

Lees minder

Details

  • ISBN: 9789000403103
  • Auteur(s): Linda Dielemans, Djenné Fila
  • Prijs: € 22.99
  • Verschenen: 20 februari 2026
  • Druk: 1e
  • Taal: Nederlands
  • Aantal pagina's: 184
  • Bindwijze: Hardcover
  • Uitgever: van Goor
  • Afmetingen: 249 x 177 x 25 mm
  • Gewicht: 708 g

Thema

Beschikbaar als


Meer inspiratie?

Zoek je meer boeken zoals Onder de golven? Bekijk dan hier een aantal andere boeken die door lezers van Onder de golven werden bekeken. Of ontdek hier de andere titels van Linda Dielemans.