Maar hoe dan?! - Maar HOE dan ?! Word ik al puber?

Omslag van Maar hoe dan?! - Maar HOE dan ?! Word ik al puber?

Philippine van der Goes

ISBN: 9789021686622

Hardcover | 128 pagina's | 03 september 2025

€ 18.99

Hét boek voor alle pre-pubers en hun ouders!



Als je tussen de 9 en 12 bent, ben je geen klein kind meer, maar ook nog niet helemaal een puber. Je zit er een beetje tussenin. Dat kan best een wat onzekere tijd zijn vanwege nieuwe gevoelens, een veranderend lichaam en eerste liefdes. Misschien zijn klasgenoten al verder dan jij bent, of juist andersom. Er komt een spannende en belangrijke periode aan: de puberteit!
In dit nieuwe boek uit de Maar HOE dan?!-serie nemen de auteurs prepubers mee op dit nieuwe pad. Met onderwerpen als online vriendschappen, lichamelijke veranderingen en mentale gezondheid. Want of kinderen nu al de eerste tekenen van puberteit hebben of nog helemaal niet, met eerlijke informatie zijn ze goed voorbereid op deze nieuwe fase. Vol geinige weetjes, interactieve doe-tips en vragen om het gesprek tussen ouder en kind te stimuleren.

Lees meer

Lees minder

Details

  • ISBN: 9789021686622
  • Auteur(s): Philippine van der Goes, Karin Middelburg
  • Prijs: € 18.99
  • Verschijnt op: 03 september 2025
  • Druk: 1e
  • Taal: Nederlands
  • Aantal pagina's: 128
  • Bindwijze: Hardcover
  • Uitgever: Ploegsma

Thema

Beschikbaar als


Meer inspiratie?

Zoek je meer boeken zoals Maar hoe dan?! - Maar HOE dan ?! Word ik al puber?? Bekijk dan hier een aantal andere boeken die door lezers van Maar hoe dan?! - Maar HOE dan ?! Word ik al puber? werden bekeken. Of ontdek hier de andere titels van Philippine van der Goes.