Alles is eventueel

Omslag van Alles is eventueel

Stephen King

ISBN: 9789024578092

Paperback | 464 pagina's | 18 mei 2017

€ 24.99

Een huiveringwekkende verzameling verhalen van horrormeester Stephen King over de angst voor de dood.

Verwacht het onverwachte in de bestseller Alles is eventueel, een verzameling boeiende, geestige en duistere verhalen van meesterverteller Stephen King.

1408 is een van de engste King-verhalen, over een schrijver die na een nacht in kamer 1408 nooit meer over spoken zal schrijven. Het boek werd verfilmd met o.a. Samuel L. Jackson en John Cusack.

De man in het zwarte pak, over een ontmoeting met de duivel, won de World Fantasy Award én de O. Henry Prize, de hoogste literaire onderscheiding voor Amerikaanse verhalen.

In De doodskamer begint een journalist te beseffen dat hij de martelkamer niet levend zal verlaten…

‘Zijn gave om verhalen te vertellen is fenomenaal.’ Lee Child

Lees meer

Lees minder

Details

  • ISBN: 9789024578092
  • Auteur(s): Stephen King, geen
  • Prijs: € 24.99
  • Verschenen: 18 mei 2017
  • Druk: 1e
  • Taal: Nederlands
  • Aantal pagina's: 464
  • Bindwijze: Paperback
  • Uitgever: Luitingh-Sijthoff
  • Afmetingen: 210 x 135 x 35 mm
  • Gewicht: 563 g

Thema

Beschikbaar als


Meer inspiratie?

Zoek je meer boeken zoals Alles is eventueel? Bekijk dan hier een aantal andere boeken die door lezers van Alles is eventueel werden bekeken. Of ontdek hier de andere titels van Stephen King.