En toen wisten we alles

Coen Simon
ISBN: 9789026323546
Paperback | 180 pagina's | 01 maart 2011
€ 17.95
Komt er een dag waarop we de waarheid vinden? Komt er een dag waarop we alles weten, ongeluk en misverstand tot het verleden behoren, dieren rechten hebben en het brein is ontraadseld? Natuurlijk niet. Toch hebben we de stille hoop dat de waarheid ons op een dag komt redden.
Dit idee is zo aantrekkelijk, dat we vergeten dat waarheid mensenwerk is even oppervlakkig als het leven zelf. Hoe diep onze inzichten ook zijn, ze zijn alleen wat waard in onze alledaagse ervaring, daar waar we elkaar treffen, waar we het oneens zijn, kennis nog niet hebben of al weer verloren zijn. En waar het ons voortdurend aan tijd ontbreekt.
Details
- ISBN: 9789026323546
- Auteur(s): Coen Simon
- Prijs: € 17.95
- Verschenen: 01 maart 2011
- Druk: 1e
- Taal: Nederlands
- Aantal pagina's: 180
- Bindwijze: Paperback
- Uitgever: Ambo/Anthos B.V.
- Afmetingen: 216 x 136 x 20 mm
- Gewicht: 302 g
Thema
Beschikbaar als
Meer inspiratie?
Zoek je meer boeken zoals En toen wisten we alles? Bekijk dan hier een aantal andere boeken die door lezers van En toen wisten we alles werden bekeken. Of ontdek hier de andere titels van Coen Simon.