Traagheid

Milan Kundera
ISBN: 9789026327780
Hardcover | 132 pagina's | 10 september 2015
€ 18.85
Traagheid en snelheid, genot en extase, herinnering en vergetelheid. Daarover gaat Traagheid van Milan Kundera, de eerste Franse roman van de schrijver van De ondraaglijke lichtheid van het bestaan en Het feest der onbeduidendheid. Nu in een prachtige nieuwe vertaling van zijn vaste vertaler, Martin de Haan.
In Traagheid brengen Milan Kundera en zijn vrouw Vera de nacht door in een kasteel: een oase van rust in een voortrazende wereld. In datzelfde kasteel vindt ook een congres van insectologen plaats, dat voor de jonge Vincent uitmondt in een bizarre liefdesnacht. En zien we daar niet ook de achttiende-eeuwse Madame de T*** met de naïeve chevalier die ze heeft verleid? Drie nachten, die wervelend in elkaar overvloeien.
Details
- ISBN: 9789026327780
- Auteur(s): Milan Kundera
- Prijs: € 18.85
- Verschenen: 10 september 2015
- Druk: 1e
- Taal: Nederlands
- Aantal pagina's: 132
- Bindwijze: Hardcover
- Uitgever: Ambo
- Afmetingen: 208 x 131 x 17 mm
- Gewicht: 247 g
Thema
Beschikbaar als
Meer inspiratie?
Zoek je meer boeken zoals Traagheid? Bekijk dan hier een aantal andere boeken die door lezers van Traagheid werden bekeken. Of ontdek hier de andere titels van Milan Kundera.