Frieda Klein 6 - Als het zaterdag wordt

Omslag van Frieda Klein 6 - Als het zaterdag wordt

Nicci French

ISBN: 9789026333859

Hardcover | 368 pagina's | 25 maart 2016

€ 37.99

Frieda Klein deel 6 (ook los te lezen)
"Als het zaterdag wordt' is het zesde deel in de spannende Frieda Klein-serie, geschreven door Nicci French. De 32-jarige Hannah zit opgesloten in een psychiatrische inrichting nadat ze jaren geleden is veroordeeld voor de moord op haar moeder, stiefvader en jongere broertje. De moorden waren spraakmakend en domineerden de kranten vanwege het gewelddadige karakter ervan.
Psychotherapeute Frieda Klein staat bij de mysterieuze Walter Levin in het krijt: een jaar geleden heeft hij ervoor gezorgd dat inspecteur Karlsson zijn baan kon houden in ruil voor een gunst van Frieda. En nu moet Frieda Klein haar schuld inlossen: Walter wil dat ze Hannah bezoekt om te beoordelen of ze daadwerkelijk gestoord is.
Maar wanneer Frieda bij de inrichting komt, ontdekt ze dat er toch meer aan de hand is dan in eerste instantie leek…
De literaire thriller "Als het zaterdag wordt' is nagelbijtend spannend en beklemmend, een must voor alle fans van spannende boeken!

Lees meer

Lees minder

Details

  • ISBN: 9789026333859
  • Auteur(s): Nicci French
  • Prijs: € 37.99
  • Verschenen: 25 maart 2016
  • Druk: 2e
  • Taal: Nederlands
  • Aantal pagina's: 368
  • Bindwijze: Hardcover
  • Uitgever: Ambo|Anthos
  • Afmetingen: 223 x 151 x 36 mm
  • Gewicht: 589 g

Thema

Beschikbaar als


Meer inspiratie?

Zoek je meer boeken zoals Frieda Klein 6 - Als het zaterdag wordt? Bekijk dan hier een aantal andere boeken die door lezers van Frieda Klein 6 - Als het zaterdag wordt werden bekeken. Of ontdek hier de andere titels van Nicci French.