Voor Dummies - Lean Six Sigma voor dummies

John Morgan
ISBN: 9789045351896
Paperback | 16 augustus 2016
€ 27.74
Als je wilt dat je organisatie productiever en effectiever wordt, moet je de manier van denken veranderen. Deze nieuwe editie van Lean Six Sigma voor Dummies laat je zien hoe je dat doet. De combinatie van de toonaangevende methoden van Lean en Six Sigma helpt je de prestaties van je organisatie naar een hoger niveau te tillen. In begrijpelijk Nederlands lees je alle tools en technieken die je nodig hebt om Lean Six Sigma succesvol te implementeren in je organisatie. Welke zakelijke doelen je ook hebt, dit boek maakt het makkelijker dan ooit om ze te bereiken.
John Morgan en Martin Brenig-Jones zijn directeurs bij Catalyst Consulting, Europees leider op het gebied van Lean Six Sigma-oplossingen. John houdt zich bezig met productdesign en -ontwikkeling en Martin is expert op het gebied van kwaliteits- en verandermanagement. Beiden zijn ervaren coaches en trainers.
Details
- ISBN: 9789045351896
- Auteur(s): John Morgan, Martin Brenig-Jones
- Prijs: € 27.74
- Verschenen: 16 augustus 2016
- Druk: 3e
- Taal: Nederlands
- Bindwijze: Paperback
- Uitgever: BBNC Uitgevers
- Afmetingen: 240 x 169 x 22 mm
- Gewicht: 628 g
Thema
Beschikbaar als
Meer inspiratie?
Zoek je meer boeken zoals Voor Dummies - Lean Six Sigma voor dummies? Bekijk dan hier een aantal andere boeken die door lezers van Voor Dummies - Lean Six Sigma voor dummies werden bekeken. Of ontdek hier de andere titels van John Morgan.