De kinderen van De grote beer - Verhalen uit groep 7 + 8

Omslag van De kinderen van De grote beer - Verhalen uit groep 7 + 8

Carry Slee

ISBN: 9789049925093

Hardcover | 160 pagina's | 15 oktober 2011

€ 29.99



Kim, Daan, Quilfort, Frank en Lisa zitten bij meester Tom in groep 7. Ze kijken uit naar de schoolreis. Vooral de dropping vinden ze spannend. Duko en Sid halen een stom geintje uit en gaan er met de zaklantaarn vandoor. In het donkere bos doen Frank en Lisa een ontdekking die de hele schoolreis op zijn kop zet.

Na de zomervakantie gaan ze naar groep 8. Ze moeten hard werken. Eerst aan de Cito-toets en daarna aan de musical. Als Kelly ineens niet meer mee wil doen aan de musical, gaan Kim, Daan, Quilfort, Frank en Lisa op onderzoek uit. Ze ontdekken dat Kelly in gevaar is en beloven haar geheim aan niemand te vertellen. Maar mogen ze dit wel verzwijgen?

Lees meer

Lees minder

Details

  • ISBN: 9789049925093
  • Auteur(s): Carry Slee, Carry Slee
  • Prijs: € 29.99
  • Verschenen: 15 oktober 2011
  • Druk: 1e
  • Taal: Nederlands
  • Aantal pagina's: 160
  • Bindwijze: Hardcover
  • Uitgever: Carry Slee
  • Afmetingen: 236 x 155 x 18 mm
  • Gewicht: 467 g

Thema

Beschikbaar als


Meer inspiratie?

Zoek je meer boeken zoals De kinderen van De grote beer - Verhalen uit groep 7 + 8? Bekijk dan hier een aantal andere boeken die door lezers van De kinderen van De grote beer - Verhalen uit groep 7 + 8 werden bekeken. Of ontdek hier de andere titels van Carry Slee.