Puur gelul

Omslag van Puur gelul

Ronald Giphart

ISBN: 9789080645394

Paperback | 128 pagina's | 01 november 2010

€ 29.50

Ronald Giphart over het geslachtsdeel van Keith Richards¿
Nico Dijkshoorn in een uilenpak¿
Ernest van der Kwast in een Oekraïense seksshop¿
Susan Smit over een premature zaadlozing¿..

Literaire pareltjes in de kroon van Puur Gelul. Het literaire festival dat nu al vijf jaar achtereen Den Haag en de rest van Nederland op zijn kop zet. Alle groten uit de literatuur en de stand-upcomedyscene verdringen zich om aan dit festijn van ¿zinloos verbaal geweld¿ mee te doen.
Vijf jaar Puur Gelul was de aanleiding voor deze bijzondere bundel. Een bundel vol overdonderend verbaal geweld met schrijvers, dichters en comedians die hun meest hilarische, over(h)eerlijke en bizarre verhalen delen met een lezerspubliek dat na afloop met lachkrampen in de kaken en een woordenboek vol nieuwe krachttermen het leven weer volop aankan.

Lees meer

Lees minder

Details

  • ISBN: 9789080645394
  • Auteur(s): Ronald Giphart, Jeroen de Vos, Karel Kanits
  • Prijs: € 29.50
  • Verschenen: 01 november 2010
  • Druk: 1e
  • Taal: Nederlands
  • Aantal pagina's: 128
  • Bindwijze: Paperback
  • Uitgever: Kap Nah bv
  • Afmetingen: 200 x 126 x 13 mm
  • Gewicht: 241 g

Thema

Beschikbaar als

  • Paperback (huidig) € 29.50

Meer inspiratie?

Zoek je meer boeken zoals Puur gelul? Bekijk dan hier een aantal andere boeken die door lezers van Puur gelul werden bekeken. Of ontdek hier de andere titels van Ronald Giphart.