Filosoferen met kinderen

Nel de Theije-Avontuur
ISBN: 9789088400575
Paperback | 127 pagina's | 01 januari 2011
€ 17.50
FILOSOFEREN MET KINDEREN
Over verhalen uit de hele wereld. Over grote waarden in het klein.
Een verhalenboek met praatpapieren voor iedereen die met kinderen werkt.
De verhalen in dit boek nodigen uit om te filosoferen met kinderen. Ze vertellen ons met ernst en humor over de grote waarden in het leven. De oorsprong van de verhalen is te vinden in alle culturen; ze behandelen universele thema's, zoals geluk, liefde, vriendschap, vrede, vrijheid, respect en gelijkheid.
Elk verhaal is voorzien van een praatpapier waarin de kerngedachte, de kernwaarden en de onderliggende thema's zijn uitgewerkt. Samen met een aantal open vragen maken de praatpapieren het beleven van het verhaal nog intenser. De open vragen bevorderen kinderen tot zelf denken, eigen vragen stellen, en het vinden van eigen antwoorden.
Kortom, een boek met verhalen die helpen bij groeien en wijzer worden. Dit boek is voor mensen uit het onderwijs, jeugdhulpverlening, ouders, of anderen die met kinderen werken.
Details
- ISBN: 9789088400575
- Auteur(s): Nel de Theije-Avontuur, Leo Kaniok, Leo Kaniok
- Prijs: € 17.50
- Verschenen: 01 januari 2011
- Druk: 1e
- Taal: Nederlands
- Aantal pagina's: 127
- Bindwijze: Paperback
- Uitgever: Panta Rhei
- Afmetingen: 242 x 172 x 9 mm
- Gewicht: 278 g
Thema
Beschikbaar als
Meer inspiratie?
Zoek je meer boeken zoals Filosoferen met kinderen? Bekijk dan hier een aantal andere boeken die door lezers van Filosoferen met kinderen werden bekeken. Of ontdek hier de andere titels van Nel de Theije-Avontuur.