RIP

Yrsa Sigurdardottir
ISBN: 9789403177502
Paperback | 448 pagina's | 20 januari 2020
€ 20.80
Deel drie in de succesvolle Freyja & Huldar-serie
Een tienermeisje wordt op afschuwelijke wijze aangevallen in de bioscoop waar ze werkt. Even later ontvangen haar vrienden via Snapchat filmpjes waarop ze doodsbang om vergeving smeekt. Als haar dode lichaam eindelijk wordt gevonden, is het gemerkt met een ‘2’. Een tienerjongen wordt enkele dagen daarna op gelijke wijze omgebracht. Zijn levenloze lichaam is voorzien van een ‘3’.
Politiecommissaris Huldar wordt op het moordonderzoek gezet. Hij moet daarbij opnieuw samenwerken met Freyja, die wordt opgeroepen om de pubers te ondervragen. Samen gaan ze op zoek naar lichaam nummer ‘1’, dat hopelijk meer licht op de zaak zal werpen. Freyja is ervan overtuigd dat de moordenaar het slachtoffer is geweest van pesterijen, en nu wraak neemt. Zoals ze dat ooit zelf ook wilde doen.
Details
- ISBN: 9789403177502
- Auteur(s): Yrsa Sigurdardottir
- Prijs: € 20.80
- Verschenen: 20 januari 2020
- Druk: 1e
- Taal: Nederlands
- Aantal pagina's: 448
- Bindwijze: Paperback
- Uitgever: Cargo
- Afmetingen: 215 x 136 x 38 mm
- Gewicht: 558 g
Thema
Beschikbaar als
Meer inspiratie?
Zoek je meer boeken zoals RIP? Bekijk dan hier een aantal andere boeken die door lezers van RIP werden bekeken. Of ontdek hier de andere titels van Yrsa Sigurdardottir.