Deal!

Omslag van Deal!

Johan Deseyn

ISBN: 9789462420731

Paperback | 484 pagina's | 12 oktober 2017

€ 20.00

Een DEAL maar met onverwachte gevolgen...

... Cassius Dreschner slaagt er niet in zijn horrorverhalen aan een uitgever te slijten. Ten einde raad gaat hij een akkoord met een vreemde figuur aan. De gevolgen daarvan werpen niet alleen zijn eigen leven, maar ook dat van anderen volledig overhoop. Hij ontdekt dat die persoon een speciale taak heeft en dat hij daar als schrijver dient aan mee te werken.

Johan Deseyn (1959) gaat enthousiast in op de vraag van zijn fans naar meer. Het veertiende boek verschijnt, de twaalfde roman. Oudere romans (Westhaven en Erfenis) worden volgend jaar in tweede druk uitgebracht.
In het horrorgenre is Deseyn ondertussen een meer dan gevestigde waarde. Met boeken als Anderwereld, Labyrint, Daemonium, Necromaner en Dolmen houdt hij zijn lezers urenlang gevangen. Toch vragen zij naar meer, steeds opnieuw. Nu wordt Deal? als twaalfde roman aan hen voorgesteld.

Lees meer

Lees minder

Details

  • ISBN: 9789462420731
  • Auteur(s): Johan Deseyn
  • Prijs: € 20.00
  • Verschenen: 12 oktober 2017
  • Druk: 1e
  • Taal: Nederlands
  • Aantal pagina's: 484
  • Bindwijze: Paperback
  • Uitgever: Kramat Bvba
  • Afmetingen: 225 x 152 x 42 mm
  • Gewicht: 707 g

Thema

Beschikbaar als


Meer inspiratie?

Zoek je meer boeken zoals Deal!? Bekijk dan hier een aantal andere boeken die door lezers van Deal! werden bekeken. Of ontdek hier de andere titels van Johan Deseyn.